Grupa U13 rozpoczęła rywalizację w zimowej lidze Kids Soccer LeagueW niedzielę swój pierwszy w tym sezonie ligowy mecz rozegrała grupa U13, która trenuje w ośrodku szkoleniowym na Mokotowie.
Zawodniczki zgłoszone są w rozgrywkach dla chłopców z rocznika 2007.
Drużyna znajduje się pod opieką Trenerki Izy.

W swoim pierwszym meczu Diamenty zmierzyły się z koleżankami z SP Polonez Warriors.
Niestety w dniu meczu Trenerka Iza nie miała do dyspozycji pełnego składu i dziewczyny stanęły do walki z tylko jedną zmianą.
Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla przeciwniczek.

Trenerka Iza: Niestety początek meczu nie ułożył się po naszej myśli. Zabrakło koncentracji od pierwszej minuty meczu. Szybko stracone dwie bramki były efektem naszych błędów w grze defensywnej. Mimo słabego początku dziewczyny nie poddały się tak łatwo i wraz z przebiegiem meczu ich gra wyglądała dużo lepiej. Rozkręcały się z akcji na akcję. Stworzyły sobie sporo groźnych sytuacji pod bramką przeciwniczek, ale tylko 2 akcje zakończyły zdobyciem gola. Mecz dostarczył mi dużo cennego materiału szkoleniowego i wskazał elementy, na które szczególnie zwrócę uwagę podczas najbliższych treningów. Mam nadzieję, że pierwszy nieudany mecz będzie dla moich piłkarek dodatkową motywacją do jeszcze cięższej pracy. Wierzę, że z meczu na mecz dziewczyny będą się rozwijać i zdobywać boiskowe doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości i pozytywnie wpłynie na ich indywidualny rozwój.”