Podsumowanie ligowego weekendu (06-07.01.2018)W rozgrywkach Kids Soccer League w ten weekend pauzowała drużyna z rocznika 2008 oraz drużyna z rocznika 2005.
W związku ze świętem nie udało się organizatorom znaleźć przeciwników dla naszych piłkarek.
Rozgrywki w lidze Aktrin jeszcze przed świętami zakończyła Reprezentacja U12 (rocznik 2007/2006) i już niedługo rozpocznie kolejne zmagania.

Rocznik 2009 (U10 Mokotów/ Wawer/ ASW ) – 5 kolejka Kids Soccer League (chłopcy rocznik 2010)
W tej kolejce obie drużyny z rocznika 2009 borykały się z problemami kadrowymi, ponieważ w związku ze świętem wiele zawodniczek było poza Warszawą. Drużyna Mokotów oraz ASW/Wawer połączyły siły i wspólnie rozegrały dwa mecze. W pierwszym spotkaniu zmierzyłyśmy się z drużyną, która znajduje się w lidze na pozycji lidera ZWAR Warszawa. Początek meczu był wyrównany i nasze piłkarki dzielnie stawiały czoła chłopcom. W dalszej części meczu chłopcy strzelili bramki i kontrolowali przebieg meczu. Diamenty jednak nie poddawały się i próbowały atakować chłopców, aby strzelić gola. W pierwszym meczu nie udało się, ale już w drugim dziewczynki znalazły drogę do bramki przeciwników. Mecz z MLKS Widok Skierniewice był lepszy w naszym wykonaniu. Dziewczynki wielokrotnie kreowały groźne akcje i mogły strzelić więcej bramek, ale zabrakło skuteczności. Ostatecznie górą byli chłopcy.

Diamonds Academy – ZWAR Warszawa
Diamonds Academy – MLKS Widok Skierniewice
Bramki strzelały: Klara 1, Wiktoria 2

Reprezentacja rocznika 2008 (U10) – 9 mecz liga Aktrin Kids (chłopcy rocznik 2009)
W ostatniej kolejce występów w zimowej Lidze Aktrin 2017/2018 Reprezentacja Diamonds Academy U10 podejmowała zespół A Huraganu Wołomin. Początek meczu był bardzo wyrównany. Na prowadzenie wyszli chłopcy z Huraganu, ale dziewczynki coraz pewniej czuły się na boisku i zdobyły gola kontaktowego na 2:1 po strzale Meli. Taki rezultat utrzymywał się przez długo. Niestety później w szeregi Diamentów wkradło się rozluźnienie i zbyt wolne dojście do przeciwnika, czego efektem były kolejne bramki na koncie rywala z Wołomina. Mimo niekorzystnego wyniku po pierwszej połowie, dziewczynki uwierzyły, że mogą odmienić losy meczu. Po dwóch bramkach Nikoli zdobytych w odstępie minuty zrobiło się 7:3. Stracone gole podziałały jak zimny prysznic na chłopców, którzy zaczęli grać szybciej i agresywniej strzelając trzy bramki. Diamenty jednak nie składały broni. Najpierw Jessica precyzyjnie dośrodkowała z autu do wbiegającej w pole karne Mai, która dopełniła formalności. Po chwili Mela cieszyła się z drugiego gola w tym meczu. Ostatnich 5 minut należało do dziewczynek. Huragan zdobył w tym czasie dwa gole, a Diamenty aż cztery! Po strzałach Mai i Kasi na tablicy wyświetlał się wynik 12:7. Gdy Mela po pięknym strzale z wolnego ustrzeliła hattricka i z karnego zdobyła kolejną bramkę, zebrani w hali na Bemowie kibice mogli żałować, że to spotkanie nie jest dłuższe o kilka minut, bo grę i determinację dziewczynek oglądało się z dużą przyjemnością.

Huragan Wołomin A – Reprezentacja Diamonds Academy 12:9
Bramki: Mela 4, Nikola 2, Maja 2, Kasia 1

Rocznik 2004-2002 (U16) – 5 kolejka liga Strefa Sportu (chłopcy rocznik 2004)
Diamenty stawiły czoła AP Brychczy. Był to nasz pierwszy mecz w lidze po przerwie świątecznej. Świetną formą popisała się nasza bramkarka – Kosa, która niejednokrotnie uchroniła nas przed stratą bramki. Spotkanie było wyrównane, a w drugiej połowie to głównie nasze zawodniczki prowadziły grę. Niestety przeciwnicy wykorzystywali każdy błąd naszych obrońców i mecz finanlnie zakończył się zwycięstwem chłopców.

Diamonds Academy –  3:2
Bramki strzelały: Sandra 1, Julka 1