Soccer Sunday już za nami!To było prawdziwe święto dla każdej Piłkarki! Sportowa rywalizacja, piłkarskie emocje, moc wrażeń!

Na turnieju zabraknąć również nie mogło gwiazd kobiecej piłki nożnej. Tym razem swoją obecnością zaszczyciły nas Ewa Pajor, Ewelina Kamczyk i Patrycja Balcerzak!

Każda dziewczynka miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjecie i chwilę porozmawiać ze swoją idolką.

Turniej Soccer Sunday 2017 rozgrywany był aż w 5 kategoriach.


 

W U8, w której zagrały 4 drużyny (2 zespoły Diamonds Academy, PSP Momoty oraz UKS Legion Grabów Szlachecki) po Puchar sięgnęła drużyna Diamonds Academy B! II miejsce zajęły Piłkarki z PSP Momoty a III dziewczynki z zespołu UKS Legion Grabów Szlachecki.

u8

Sczegółowy przebieg turnieju i wyniki wszystkich spotkań można sprawdzić tu -> Soccer Sunday U8


Kategoria U10 liczyła się najwięksżą popularnością – wzięło w niej udział aż 14 drużyn m.in. z Łodzi, Krakowa czy Brodnicy.

Do grupy A trafiły następujące drużyny: AS Progres, UKS Neosystem Gol Brodnica, SP Polonez Warriors, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Legia Ladies, Diamonds Academy A, AZS UW.

W grupie B znalazły się: UKS SMS Łódź, AMP Tygrysiątka, Varsovia Girls, UKS Legion Grabów Szlachecki, SP Ursus, British School, DIamonds Academy B.

Z grupy A do półfinału awansował zespół AS Progres i UKS Neosystem Gol Brodnica  a z grupy B UKS SMS Łódź i AMP Tygrysiątka. 

W finale zmierzyły się SMS Łódź i AMP Tygrysiątka, jednak to dziewczyny z Łodzi były górą i wróciły do domu ze złotem. AMP Tygrysiątka pocieszył się srebrem, a brąz wywalczyły piłkarki UKS Neosystem Gol Brodnica.

u10

Sczegółowy przebieg turnieju i wyniki wszystkich spotkań można sprawdzić tu -> Soccer Sunday U10


W kategorii U12  udział wzięło 5 zespołów (Diamonds Academy, Legia Ladies, AS Progres, Piastovia Piastów, AZS UW), dlatego mecze rozgrywane były systemem ligowym.

I miejsce zajęły Piłkarki z Krakowa – AS Progres, na drugim stopniu podium stanęły dziewczyny z Legia Ladies a na trzecim DIamonds Academy.

u12

Sczegółowy przebieg turnieju i wyniki wszystkich spotkań można sprawdzić tu ->Soccer Sunday U12


 

W kategorii U13 udział wzięło 8 zespołów. W grupie A znalazły się: UKS Wiktoria Gielniów, AMP Tygrysiątka, UKS Mazovia, WAP. W grupie B: Neosystem Gol Brodnica, SP Ursus, Diamonds Academy i UKS Grabów Szlachecki.

Po zaciętej walce w grupach do półfinałów przeszły AMP Tygrysiątka, które zmierzyły się z drużyną SP Ursus i ostatecznie przeszły do półfinałów oraz UKS WIktoria Gielniów, która pokonała w półfinałowych karnych Neosystem Gol Brodnica. W finale mecz zakończył się bezmbramkowym remisem i znów przyszedł czas na karne. Emocje sięgały zenitu, ale lepsze okazały się Piłkarki z Gielniowa!

u13

 

Sczegółowy przebieg turnieju i wyniki wszystkich spotkań można sprawdzić tu -> Soccer Sunday U13


W najstarszej kategorii U15 grało 7 zespołów: AS Progres, Diamonds ASW, WAP, AZS UW, Mazovia, Piastovia Piastów oraz SP Polonez Warriors. Spotkania rozgrywane były systemem ligowym. Turniej w tej kategorii był bardzo wyrówany. Ostatecznie jednak złoto powędrowało do Diamonds ASW, które nie przegrały ani jednego meczu. Srebrem pocięszyły się Piłkarki z Mazovii a brąz powędrował do drużyny AS Progres.

u15

Sczegółowy przebieg turnieju i wyniki wszystkich spotkań można sprawdzić tu -> Soccer Sunday U15


GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PIŁKARKOM ZA WALKĘ A TRENEROM ZA CIĘŻKĄ PRACĘ! Cieszymy się, że byliście z nami! To był wyjątkowy dzień!

Chciałybyśmy również podziękować wszystkim, bez których ten turniej nie miałby miejsca!

Dziękujemy współorganizatorowi wydarzenia Szkole Amerykańskiej – American School of Warsaw!

Dziękujemy naszym partnerom: Fundacji Banku Zachodniego WBK, sklepowi VitaSport, Asystentowi Trenera i portalowi kinoLato.pl.

Dziękujemy również naszym specjalnym gościom – Ewie Pajor, Ewelinie Kamczyk i Patrycji Balcerzak!

Dziękujemy Patrycji Balcerzak za poprowadzenie warsztatów o zdrowym żywieniu i uświadamianiu naszych młodych Piłkarek!

Dziękujemy Telewizji Polskiej za obecność na turnieju oraz Polskiemu Radio Jedynka.

Dziękujemy naszym Diamentowym Rodzicom za super doping, wsparcie oraz codzienną pomoc w rozwoju naszej Akademii!

Dziękujemy również naszym Piłkarkom za walkę i poświęcenie na boisku!

I na koniec dziękujemy wszystkim trenerkom, które pomogły nam zorganizować ten turniej!

Podziękowania równiże dla Ali i Michaliny za pomoc przy organizacji!

Dziękujemy i pamiętajcie BEZ WAS NIE MA NAS!

 

Sczegółowa relacja oraz więcej zdjęć i materiał wideo już wkrótce!