Szkoła piłki nożnej dla dziewcząt - dołącz do zespołu

WOLONTARIAT W DIAMONDS ACADEMY

Wolontariat to świetna okazja, by nieustannie się rozwijać, sprawdzać się w nowych sytuacjach, poznawać ciekawych ludzi, być częścią interesujących projektów. Wolontariusze w Diamonds Academy należą do zespołu, a ich praca i osiągnięcia wpływają na jakość i budowanie pozytywnego wizerunku Klubu. Pozytywne nastawienie, otwartość i pracowitość są podstawą współpracy z nami. Zapraszamy Cię do bycia częścią Diamonds Academy Team! Zaangażuj się w dany projekt, lub przejmij konkretne zadanie! Masz pomysł, umiejętności – zaproponuj coś od siebie, jesteśmy otwarte na wszelkie inicjatywy!

Diamonds Academy - dołącz do zespołu
Przykładowe obszary wolontariatu w Diamonds Academy:

diamentpomoc przy treningach oraz imprezach

diamenttłumaczenie tekstów

diamentwspółzarządzanie stroną internetową

diamentzdobywanie nowych współpracowników

diamentwykazywanie własnej inicjatywy w celu rozwijania Akademii

 


 PRACA W DIAMONDS ACADEMY

Obecnie nie mamy wolnych miejsc pracy ale spokojnie…szybko się rozwijamy! Jeśli sport jest częścią Twojego życia, dzieci w Twojej obecności się nie nudzą, a uśmiech na ich twarzy szybko nie znika, chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, jesteś otwarta/otwarty na nowe wyzwania – zapraszamy do kontaktu!


 STAŻ W DIAMONDS ACADEMY

Klub Sportowy Akademia Piłkarska Diamonds Academy oferuje możliowść odbycia stażu zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.


 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!